Aktuality

Párová terapie Praha

Lidé žijí v partnerském vztahu, protože doufají, že v něm najdou lásku, porozumění, pocity štěstí… Aby toho dosáhli, musí mít také svobodu dělat, co potřebuji, aniž by byli druhým kontrolováni, kritizovat a snést kritiku, stěžovat si, svěřovat se a sdílet, co kdo zažil. A přesto stále doufat, že to jejich lásku nezničí. A také přijmout a unést, že tohoto člověka můžeme ztratit. I o tom může být partnerská terapie.

Více informací >

Skupinová terapie

Cílem skupinové terapie je zlepšit kvalitu života člověka. Již od raného dětství žijeme ve skupině - rodině a i dále mimo rodinu žijeme a trávíme většinu času ve skupinách, kolektivech a společnosti. Terapeutická skupina do jisté míry společnost nahrazuje. Uvnitř skupiny totiž probíhají podobné jevy, výměny a komunikace jako v běžném životě.

Více informací >

Předčasné ukončení v psychoterapii

Psychoterapie Praha – Terapie Praha – Předčasné ukončení

Více informací >

Sociální fobie

Sociálně - úzkostná porucha (dříve nazývaná "sociální fobie") je mnohem častějším a palčivějším problémem než kdy předpokládalo. Miliony lidí na celém světě trpí touto potíží každý den a to buď specifickou úzkostnou poruchou, anebo obecnější sociální úzkostí.

Více informací >

Deprese

Slovo deprese se stalo v naší době velmi užívaným. Často popisuje nejrůznější citové zkušenosti a pro mnoho lidí je synonymem pro smutek, zklamání, nespokojenost, zoufalost apod. Nicméně, člověk může cítit všechny tyto emoce bez toho, aby byl „klinicky“ depresivní. Normální pocity smutku jsou obecně krátké a mají malý dopad na normální fungování.

Více informací >

Úzkost

Úzkost je nepříjemný pocit strachu, či hrozícího nebezpečí a odráží myšlenky a tělesné reakce, které člověk zažívá v situacích a událostech, které nemohou být kontrolovány, či úspěšně zvládnuty. Když lidé úzkost zažívají, jejich myšlenky aktivně posuzují situaci, často automaticky a mimo vědomou pozornost, a vytváří niterné předpovědi jak dobře se situacemi vyrovnají na základě minulých zkušeností.

Více informací >
1
2
Napište nám
KONTAKT

Mgr. Kamil Antonín Vondrouš

centrum Setkání - Opatství Emauzy

Vyšehradská 49/320

128 00 Praha 2

 

Telefon: +420 605 701 861
E-mail: kamil.vondrous@gmail.com